Straż Miejska Opole : Struktura SMO --> Oddział Rejon. 1e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

  Kierownictwo
  W Patrol.-Interw.
  Oddział Rejon. 1
  Oddział Rejon. 2
  Oddział EKO
  Ref. Dyżurnych
  Z ds. Wykroczeń
  Wykaz ulic

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Oddział Rejonowych Nr I

Wakat

 

 

 

 

Kierownik Oddziału Rejonowych Nr I

 

E-mail: 

 77 40 25 100 wew. 9

 

 

 

 

Strażnicy Oddziału Rejonowych Nr I

 

  • Przemysław Kurzelnik- rejon I

Wykaz ulic: Śródmieście: Damrota, Franciszkańska, pl.Jana Pawła II, Kamienna, Katedralna, Kołłątaja, Kopernika, Koraszewskiego, Korfantego, Krakowska, Krawiecka, Krupnicza, Mały Rynek, Minorytów, Mozarta, Muzealna, Oleska nr 1,3,5,7 do Ronda z ul. Żeromskiego, Osmańczyka, Ozimska – lewa strona w kierunku ul.Częstochowskiej od nr 17b do nr 101 i prawa strona od nr 2 do nr 68, Piwna, Podgórna, Powolnego, Reymonta, Sienkiewicza, Staromiejska, Szpitalna, pl. Teatralny, Wojciecha, Wolności, Zamkowa, Żwirki i Wigury

  • Marzena Glinna - rejon II

Wykaz ulic: Osiedle Chabrów Astrów, Beskidzka, Bzów, Huculska, Irysów, Jaśminowa, Karpacka, Konwalii, Kusocińskiego, Maków, Narcyzów, Niezapominajek, Kusocińskiego, Oleska lewa strona od nr 51 do nr 87, Oleandrów, Oleska lewa strona od nr 51 do nr 87, Podchalańska, pl.Róż, Tatrzańska, Tulipanów,  Zakopiańska, Śródmieście Książąt Opolskich  nr 48-50, Sądowa nr 2, 4 po stronie aresztu, Sienkiewicza nr.32,34,36, Luboszycka nr 1a,3,3a,5,7,9, pl.Konstytucji 3-go Maja

  • Tomasz Wieczorek- rejon III

Wykaz ulic: Osiedle Armii Krajowej, Malinka, Gosławice: Aleja Solidarności, Arki Bożka, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Bielska, Boczna, Bukowa, Chełmska, Cieszyńska, Cieszyńska, Dąbrowszczaków, Dębowa, Drobiarska, Fieldorfa, Górna, Grobla, Grota Roweckiego, Gryczana, Halicka, Hubala, Jaglana, Jana Bytnara Rudego, Jankowskiego, Jęczmienna, Jodłowa, Kaliska, Klonowa, Koszalińska, Kresowa, Krótka, Krzemieniecka, Kujawska, Lawendowa, Lipowa, Lwowska, Łanowa, Małopolska, Mikołajczyka, Nowa, Okulnickiego, Olchowa, Oleska prawa strona od nr. 158 do nr.204 oraz lewa strona od nr. 89 do nr. 193, Osiedle, Ozimska lewa strona w kierunku ul. Częstochowskiej od nr. 151 do nr 213, Piotrkowska, Pogodna, Powstańców Warszawskich, Północna, Pużaka, Rataja, Rzepakowa, Sadowa, Samborska, Sieradzka, Siewna, Skautów Opolskich, Skośna, Skrajna, Stanisławowska, Stryjska, Swornicka, Szarych Szeregów, Śląska, Świerkowa, Tarnopolska, Toruńska, Ustronna, Warszawska, Wiejska, Wileńska, Witosa, Wodociągowa, Wygonowa, Zapłocie, Żytnia

  • Maria Dobosz - rejon IV

Wykaz ulic: Kolonia Gosławicka: Agrestowa, Akacjowa, Amarantowa, Beżowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Borówkowa, Broniewskiego, Budziszyńska, Chłodnicza, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Częstochowska, Diamentowa, Dzikiej Róży, Einsnera, Fiołkowa – pomiędzy ul.Grudzicką a ul.Wilsona, Gajowa, Głogowska, Granatowa, Grudzicka, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesienna, Jeżynowa, Kalinowa, Kamińskiego, Karminowa, Kasztanowa, Kaszubska, Kłodzka, Korczaka, Kręta, Krokusów, Kwiatkowskiego, Legnicka, Leszczynowa, Leśna, Limby, Łowicka, Modrzewiowa, Nowowiejska, Obrońcó, Pokoju, Orzechowa, Ozimska, Ozimska prawa strona w kierunku ul. Częstochowskiej od nr. 72 do nr. 206, Pomarańczowa, Pomorska, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańska, Prywatna, Różowa, Sandomierska, Sarnia, Sasanki, Seledynowa, Słubicka, Suchoborska, Szafirowa, Szarotki, Szkolna, Środkowa, Światowida, Świętojańska, Topolowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wieluńska, Wierzbowa, Wilcza, Wilsona, Wolna, Wrzosowa, Wschodnia, Zgorzelecka, Zielonogórska, Żurawinowa

  • Anna Barańska - rejon V

Wykaz ulic: Śródmieście 1-go Maja (nr parzyste), Armii Krajowej, Cementowa, Dekabrystów, Fabryczna, Gabrieli Zapolskiej, Katowicka, Obrońców Stalingradu, Paderewskiego, Plebiscytowa do ul.1-go Maja, Rejtana do ul.1-go Maja, Robotnicza, Stalmacha, Targowa, Wapienna,  Wschodnia
Nowa Wieś Królewska Aleja Przyjaźni, Bolka II, Gomołów, Jagiellonów, Kazimierza, Wielkiego, Królowej Jadwigi, Książęca, Londzina, Łokietka, Marka z Imielnicy, Nałkowskiej, Ostroroga, Pandzy, Podmiejska (nr parzyste), Polna, Popiełuszki, Puszkina, Solskiego, Torowa, Tuwima, Walecki, Zielona

  • Wakat - rejon VI

Wykaz ulic: Grudzice, Groszowice, Metalchem, Malina, Grotowice: Adama, Augustyna, Bażantowa, Brzechwy, Brzegowa, Ciołkowskiego, Czogały, Doroszewskiego, Dożynkowa, Frankiewicza, Gagarina, Geodetów, Gołębia, Gorzołki, Górnicza, Graniczna, Groszowicka, Gwarków, Hutnicza, Irydowa, Jana, Jaronia, Jóżefa, Katarzyny, Konduktorska, Kosynierów, Kryłowa, Lipiny, Łukasiewicza, Mała, Metalowa, Miedziana, Miłosza, Miodowa, Młodej Polski, Młodzieżowa, Niepodległości, Niklowa, Odrzańska, Olimpijska, Oświęcimska, Piaskowa, Platynowa, Podborna, Podlesie, Południowa, Popiełuszki, Przedmieście, Przedpole, Rudzkiego, Rzeczna, Smolki, Sportowa, Srebrna, Stalowa, Struga, Świerzego, Świętego Jacka, Świętokrzyska, Teligi, Złota, Żeglarska, Żelazna


Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail