Straż Miejska Opole : Struktura SMO --> Oddział JBRe-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

  Kierownictwo
  Oddział JBR
  Oddział Zaodrze
  Oddział Śródmie.
  Oddział NWK
  Oddział Kompra.
  Oddział EKO
  Profilaktyka
  Ref. Dyżurnych
  Z ds. Wykroczeń
  Wykaz ulic

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Oddział Rejonowych Nr I


 

 

 

 

Kierownik Oddziału Rejonowych Nr I

Anna Barańska

E-mail: anna.barańska@strazmiejska.opole.pl

 77 40 25 100 wew. 9

 

 

 

 

Strażnicy Oddziału Rejonowych Nr I

 

  • Przemysław Kurzelnik, Edyta Dembicka- rejon I

Wykaz ulic: Osiedle Armii Krajowej: Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Mikołajczyka, Hubala, Batalionu Zośka, Dąbrowszczaków, Dolnośląska, Fieldorfa, Górnośląska, Jana Bytnara "Rudego", Jankowskiego, Grota Roweckiego, Pużaka, Sosnkowskiego, Okulickiego, Rataja, Małopolska, Szarych Szeregów, Skautów Opolskich, Śląska, Warszawska, Wielkopolska, Wodociągowa, Park Miejski Osiedla A.K., Horoszkiewicza, Rzeszowska, Zawiszaków

  • Marzena Glinna, Marek Mikicki - rejon II

Wykaz ulic: Osiedle Chabrów, Krzanowice Astrów, Beskidzka, Bzów, Huculska, Irysów, Jaśminowa, Karpacka, Konwalii, Kusocińskiego, Maków, Narcyzów, Niezapominajek, Kusocińskiego, Oleska lewa strona od nr 51 do nr 87, Oleandrów, Oleska lewa strona od nr 51 do nr 87, Podchalańska, pl.Róż, Tatrzańska, Tulipanów,  Zakopiańska, Brzoskwiniowa, Ciepła, Jesiennych Liści, Krzanowicka, Lniana, Łukowa, Sympatyczna, Wakacyjna, Pomyślna, Powstańców Warszawkich, Przyjemna

  • Tomasz Wieczorek, Eugeniusz Bartnicki - rejon III

Wykaz ulic: Malinka, Gosławice: Aleja Solidarności, Arki Bożka, Bielska, Boczna, Bukowa, Chełmska, Cieszyńska, Cieszyńska, Dębowa, Drobiarska, Górna, Grobla, Gryczana, Halicka, Jaglana, Jęczmienna, Jodłowa, Kaliska, Klonowa, Koszalińska, Kresowa, Krótka, Krzemieniecka, Kujawska, Lawendowa, Lipowa, Lwowska, Łanowa, Nowa, Olchowa, Oleska prawa strona od nr. 158 do nr.204 oraz lewa strona od nr. 89 do nr. 193, Osiedle, Ozimska lewa strona w kierunku ul. Częstochowskiej od nr. 151 do nr 213, Piotrkowska, Pogodna, Powstańców Warszawskich, Północna, Rataja, Rzepakowa, Sadowa, Samborska, Sieradzka, Siewna, Skośna, Skrajna, Stanisławowska, Stryjska, Swornicka, Śląska, Świerkowa, Tarnopolska, Toruńska, Ustronna, Warszawska, Wiejska, Wileńska, Witosa, Wodociągowa, Wygonowa, Zapłocie, Żytnia

  • Maria Dobosz, Jana Alhimina- rejon IV

Wykaz ulic: Kolonia Gosławicka: Agrestowa, Akacjowa, Amarantowa, Beżowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Borówkowa, Broniewskiego, Budziszyńska, Chłodnicza, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Częstochowska, Diamentowa, Dzikiej Róży, Einsnera, Fiołkowa – pomiędzy ul.Grudzicką a ul.Wilsona, Gajowa, Głogowska, Granatowa, Grudzicka, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesienna, Jeżynowa, Kalinowa, Kamińskiego, Karminowa, Kasztanowa, Kaszubska, Kłodzka, Korczaka, Kręta, Krokusów, Kwiatkowskiego, Legnicka, Leszczynowa, Leśna, Limby, Łowicka, Modrzewiowa, Nowowiejska, Obrońcó, Pokoju, Orzechowa, Ozimska, Ozimska prawa strona w kierunku ul. Częstochowskiej od nr. 72 do nr. 206, Pomarańczowa, Pomorska, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańska, Prywatna, Różowa, Sandomierska, Sarnia, Sasanki, Seledynowa, Słubicka, Suchoborska, Szafirowa, Szarotki, Szkolna, Środkowa, Światowida, Świętojańska, Topolowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wieluńska, Wierzbowa, Wilcza, Wilsona, Wolna, Wrzosowa, Wschodnia, Zgorzelecka, Zielonogórska, Żurawinowa


Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail