Straż Miejska Opole : Struktura SMO --> Oddział Rejon. 2e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

  Kierownictwo
  W Patrol.-Interw.
  Oddział Rejon. 1
  Oddział Rejon. 2
  Oddział EKO
  Ref. Dyżurnych
  Z ds. Wykroczeń
  Wykaz ulic

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Oddział Rejonowych Nr II

 

Kierownik Oddziału Rejonowych Nr II

Jacek Widera

E-mail: jacek.widera@strazmiejska.opole.pl

77 402 41 87

 

 

Strażnicy Oddziału Rejonowych Nr II

 

Kujawa Robert - rejon I

Wykaz ulic: Bliskie Zaodrze Bolkowska do wiaduktu, Bończyka, Chopina, Czysta, Hallera – nr parzyste, Kanałowa, pl.Kazimierza, Koszyka, Krapkowicka –  od ul. Spychalskiego do wiaduktu kolejowego, Kurpiowska, Licealna, Lubliniecka, Łąkowa, Moniuszki, Niedurnego, Niemodlińska –  od nr 1 do 21 oraz 2 do 60a, Nowowiejskiego, Nysy Łużyckiej nr 8, 10, Okrzei, Piramowicza, pl. Piłsudskiego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prószkowska – od nr 1 do 49 (nieparzyste), Spychalskiego, Stoińskiego, Szymanowskiego, Ściegiennego, pl.Różyckiego, Wandy Wrocławska od nr. 2 do 62
Pasieka 11-go Listopada, Barlickiego, Bolkowska, Bulwar Musioła, Kochanowskiego, Konsularna, Krapkowicka, Kropidły, Ks. Jana Dobrego, Niedziałkowskiego, Odrowążów,  Ostrówek, Pasieczna, Piastowska, Powstańców Śląskich, Spacerowa, Strzelców Bytomskich

Szal Arkadiusz - rejon II

Wykaz ulic: Szczepanowice, Wójtowa Wieś: Barona, Biasa, ks. Buhla,Chełmońskiego, Chmielowicka, Chodowieckiego, Dworska, Gospodarcza, Grottgera, Gruntowa, Hlouszka, Kossaka, Krapkowicka  - od wiaduktu kolejowego, Kwoczka, Laurowa, Mehla, Morysa, Niemodlińska od nr 37 do nr 73, Odrodzenia, Poliwody, Prószkowska – parzyste od nr 2, nieparzyste od nr 51, Sąsiedzka, Skłodowskiej, Słoneczna, Stara Droga, Róż, Stawowa, Stara Droga, Styki, Szkolna, Tęczowa, Urbana, Wasylewskiego, Wawrzynka, Wilczka, Winowska, Winogronowa, Winowskie Wzgórze, Wojska Polskiego, Wójtowa, Wróblewskiego, Wyczółkowskiego, Wyszomirskiego, Żniwna
Winów: Azaliowa, Krapkowicka, al. Kentenicha, Kremowa,  ks. Duszy, Leśne Wzgórze, Ligudy, Motylkowa, Migdałowa, Wodna, Zielna

Pobiedziński Mariusz - rejon III

Wykaz ulic: 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, Banacha, Cicha, Cmentarna, Daleka, Dambonia, Dobra, Domańskiego, Hallera- nr nieparzyste, Jasna, Kasprzaka, Kokota, Kolbuszewskiego, Kotarbińskiego, Kulczyńskiego, Lelewela, Ludowa, Marzanny, Miła, Niemodlińska -  lewa str. od nr 75, prawa str. od nr 64, Piwarskiego, Romera, Słowiańska, Taszyckiego, Tatarkiewicza, Zamiejska, Zbożowa, Zwycięstwa
Chmielowice Aksamitna, Aroniowa, Azalii, Babiego Lata, Bankietowa, Bracka, Cedrowa, Centralna, Chabrowa, Chmielna, Chryzantem, Cichosza, Cynamonowa, Cyprysowa, Dereniowa, al. Dębowa, Dworcowa, al. Goździkowa, Festiwalowa, Gutenberga, Hortensji, Imbirowa, Jedwabna, Liliowa, Lipcowa, Łączna, o. Kosa, Mahoniowa, Makowa, al. Maciejkowa, al. Miętowa,  al. Migdałowa,  Moczi, Modrzewiowa, Niemodlińska, Nowalii, Nyska, Ogrodowa, Oliwkowa, Olszowa, Osiedlowa, Pierwiosnków, Piwonii, Polnych Kwiatów, Porcelanowa, Promienna, Przedszkolna, Przyrzeczna, Romantyczna, Róży Wiatrów, Sadowa, Sezamkowa, Sienna, Słoneczników, Storczyków, Śliczna, Tatarakowa, Waniliowa, Zamknięta, Zarzecze, Żakardowa
Żerkowice Bajkowa, Begonii, Frezji, Hiacyntów, Ładna, Młynarska, Niemodlińska, Ogrodowa, Paprotkowa, Wiatraków

Lis Marcin - rejon IV

Wykaz ulic: Półwieś, Bierkowice: Bierkowicka, Bronicza, Ceglana, Etnografów, Golachowskiego, Górskiego, Grechuty, Jantar, Komara, Kukuczki, Kurpierza, Lajkonika, Nizinna, Osieckiej, Partyzancka, Pisankowa, Północna, Rutkiewicz, Sobótki, Spokojna, Wrocławska, Wspólna, Wyględy, Żerkowicka
Sławice: Księżycowa, Nadodrzańska, Opolska, Piękna, Rajska, Sławicka, Sławna
Strażacka, Szczęśliwa, Urocza
Wrzoski: Akwarelowa, Barwna, Brylantowa, Kolorowa, Królewska, Mechnicka, Motocyklistów, Nad Stawem, Narciarzy, Pastelowa, Polna, Szara
Karczów: Brzeska, Wrocławska

Żurawski Stanisław - rejon V

Wykaz ulic: Czarnowąsy Basztowa, Bliska, Borowa, Borowikowa, Boznańskiej, Brzozowa, Bursztynowa, Cytrynowa, Dąbrowy, Dolna, Elektrowniana, Gersona, Gierymskiego, Goethego, Gwiezdna, Herbaciana, Heweliusza, Jagiełły, Jaskrów, Jaśminowa, Jemioły, pl. Klasztorny, Kłopockiej, Kopernika, Korzenna, Krasińskiego, Krzanowicka, Krzyżowa, Kurkowa, Kwiatów Polskich, Liściasta, Magnolii, Małej Panwi, Mechaników, Mehoffera, Michałowskiego, Mikołaja, Morelowa, Nowe Osiedle, Pankiewicza, Pistacjowa, Podkowińskiego, Podleśna, Radosna, Raginisa, Różana, Sielankowa, Siemiradzkiego, Słonimskiego, Stepowa, Strażaków, Studzienna, Szafranowa, Wąska, Wiązowa, Wierzbowa, Wolności, Zaciszna, Zamoyskiego
Borki: Bławatków, Dąbrowy, Duńska, Elektrowniana, Kwitnącej Jabłoni, Leśnej Paproci, Lompy, Malwowa, Namysłowska, Norweska, Ochronna, Parkowa, Pelargonii, Szwedzka, św. Barbary, św. Jana, Wałowa, Wesoła, Zakątek, Zawilcowa
Dobrzeń Mały Energetyków, Norweska
Świerkle Brynicka, Brzezińska, Choinkowa, Kupska, Masowska, Nowiny, Serdeczna, Świerkli
Brzezie Dobrzeńska, Elektryków, Energetyków, Norweska

Wakat - rejon VI

Wykaz ulic: Krzanowice: Brzoskwiniowa, Ciepła, Czarnowąska, Jesiennych Liści, Krzanowicka, Lniana, Łukowa, Pomyślna, Przyjemna, Sympatyczna, Wakacyjna
Wróblin: Czarnowąska, Domowa, Gawędy, Gminna, Grodzka, Krzanowicka, Mikołaja, Osadnicza, Powstańców Warszawy, Sołtysów, Wiankowa, Wróblińska
Zakrzów: Świętej Anny, Bałtycka, Budowlanych, Bytomska, Chorzowska, Cygana, Działkowa, Glenska, Gliwicka, Głowackiego, Harcerska, Harcerska, Kępska, Klimasa, Kluczborska, Korneckiego, Kozielska, Kozielska, Koziołka, Leśnicka, Luboszycka, Magazynowa, Mielęckiego, Napieralskiego, Nysy Łużyckiej 1,3,5,7,9 – wieżowce, Nysy Łużyckiej 11,13,15,17,19,21a, 23a,23,25, Prudnicka, Ptasia, Raciborska, Rodła, Rolna, Portowa, Składowa, Sobieskiego, Szafranka, Tarnogórska, Usługowa, Wiśniowa, Zabrzańska, Zakładowa

 


Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail