Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


03.09.2012r. Witaj szkoło !


Dziś rozpoczęcie roku szkolnego nietypowo bo 3 września, jednak niezmiennie, jak co roku Straż Miejska tego wyjątkowego dnia w ramach programu "Bezpieczny pierwszoklasista" przeprowadzi akcję "Odblask dla pierwszaka" podczas, której pod niektórymi szkołami podstawowymi nad bezpieczeństwem uczniów będą czuwały patrole Straży Miejskiej. Jednocześnie będziemy rozdawać dzieciom małe podarunki w postaci zabawnych odblaskowych misiów. W szkole nr. 29 weźmiemy udział w rozpoczęciu roku szkolnego i tam pierwszoklasiści otrzymają odblaskowe breloki oraz książeczki. Do końca września chcemy dotrzeć do wszytskich pierwszoklasistów, na krótkie prelekcje na temat bezpieczeństwa dzieci w nowym otoczeniu i te dzieci również otrzymają od nas odblaskowe prezenty.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom przyjemnej nauki !

 

Pozostałe aktualności


Dzień dziecka w Parku Nadodrzańskim  [2018-06-05]

W dniu 01 czerwca 2018 w Parku Nadodrzańskim w Opolu zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka w którym aktywnie brali udział straznicy miejscy z Opola.

czytaj dalej  


Dzien sportu w PSP 8  [2018-06-05]

W dniu 30 maja 2018 w Publicznej Szkole Podstawowek nr 8 w Opolu odbył się dzień sportu. Jedną z atrakcji w tym dniu było mobilne miasteczko rowerowe z torem przeszkód wystawione przez Straż Miejską.

czytaj dalej  


Posadź dzrzewo z Prezydentem  [2018-04-17]

W dniu 14.04.2018r. przy Kamionce Bolko, za osiedlem mieszkaniowym odbył się festyn ekologiczny pn. „Posadź drzewo z Prezydentem miasta Opola”.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail