Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


03.09.2012r. Witaj szkoło !


Dziś rozpoczęcie roku szkolnego nietypowo bo 3 września, jednak niezmiennie, jak co roku Straż Miejska tego wyjątkowego dnia w ramach programu "Bezpieczny pierwszoklasista" przeprowadzi akcję "Odblask dla pierwszaka" podczas, której pod niektórymi szkołami podstawowymi nad bezpieczeństwem uczniów będą czuwały patrole Straży Miejskiej. Jednocześnie będziemy rozdawać dzieciom małe podarunki w postaci zabawnych odblaskowych misiów. W szkole nr. 29 weźmiemy udział w rozpoczęciu roku szkolnego i tam pierwszoklasiści otrzymają odblaskowe breloki oraz książeczki. Do końca września chcemy dotrzeć do wszytskich pierwszoklasistów, na krótkie prelekcje na temat bezpieczeństwa dzieci w nowym otoczeniu i te dzieci również otrzymają od nas odblaskowe prezenty.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom przyjemnej nauki !

 

Pozostałe aktualności


Udział Straży Miejskiej w obchodach Święta 91 Batalionu Logistycznego  [2019-04-02]

W dniu 28.03.2019 roku straznicy miejscy uczestniczyli o obchodach święta 91 Batalionu Logistycznego im. "Ziemi Opolskiej" w Komprachcicach.
 

 

czytaj dalej  


Wizyta Eko Drużyny z PSP 21 w Komendzie Straży Miejskiej  [2019-03-20]

W dniu 18.03.2019r. „EkoDrużyna” z PSP 21 odwiedziła Straż Miejską w Komendzie na ul. Wł. Reymonta. Na spotkaniu omówiono temat utylizacji odpadów niebezpiecznych i przemysłowych w oparciu o zakupione materiały edukacyjne.
 

czytaj dalej  


Spotkanie z Eko Drużyną w PSP 21 w Opolu  [2019-03-11]

W dniu 05 marca 2019 roku strażnicy miejscy spotkali się z „EkoDrużyną” z PSP 21 w Opolu. Podczas spotkania strażnicy przeprowadzili warsztaty mające na celu poszerzenie wiedzy na temat segregacji odpadów i recyklingu.
 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail