Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


03.09.2012r. Witaj szkoło !


Dziś rozpoczęcie roku szkolnego nietypowo bo 3 września, jednak niezmiennie, jak co roku Straż Miejska tego wyjątkowego dnia w ramach programu "Bezpieczny pierwszoklasista" przeprowadzi akcję "Odblask dla pierwszaka" podczas, której pod niektórymi szkołami podstawowymi nad bezpieczeństwem uczniów będą czuwały patrole Straży Miejskiej. Jednocześnie będziemy rozdawać dzieciom małe podarunki w postaci zabawnych odblaskowych misiów. W szkole nr. 29 weźmiemy udział w rozpoczęciu roku szkolnego i tam pierwszoklasiści otrzymają odblaskowe breloki oraz książeczki. Do końca września chcemy dotrzeć do wszytskich pierwszoklasistów, na krótkie prelekcje na temat bezpieczeństwa dzieci w nowym otoczeniu i te dzieci również otrzymają od nas odblaskowe prezenty.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom przyjemnej nauki !

 

Pozostałe aktualności


Akcja "Bezpiecznie nad wodą"  [2018-07-06]

W dniu 07.07.2018 roku Straż MIejska w Opolu na kąpielisku Bolko przeprowadzi akcję "Bezpiecznie nad wodą"

czytaj dalej  


Sprzątanie kąpieliska  [2018-06-20]

W dniu 18.06.2018r. Młodzieżowa Rada Miasta w Opolu we współpracy z MOSiR, Strażą Miejską, Wydziałem Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMO oraz Centrum Nurkowym KDP CMAS zorganizowała akcję „Sprzątanie kąpieliska Bolko”.

czytaj dalej  


Dzień dziecka w Parku Nadodrzańskim  [2018-06-05]

W dniu 01 czerwca 2018 w Parku Nadodrzańskim w Opolu zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka w którym aktywnie brali udział straznicy miejscy z Opola.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail