Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Nielegalna wycinka drzew


W dniu 09.09.2015 roku w godzinach popołudniowych patrol Straży Miejskiej zauważył przy ul. Pasiecznej mężczyznę, który dokonywał wycinki sosny.

Patrol podczas wykonywania dalszych czynności służbowych ustalił w trakcie rozmowy z męzczyzną, iż mieszkańcy dwa miesiące wcześniej napisali pismo do Urzedu Miasta w Opolu dotyczące zgody na wycięcie drzew. W związku z powyższym, że do chwili obecnej nie dostali zgody na wycięcie drzew które im zasłaniają świeżo wyremontowaną elewacje kamienicy, mężczyzna postanowił wyciąć drzewa nie czekając na decyzję Urzędu Miasta Opola. Straznicy zakazli mężczyźnie dalaszej wycinki. Na miejscu ustalili, że zostało wyciętych 14 sosen. Sprawę przekazano do Wydziału ochrony Środowska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola.


 

 


  

 

 

 

Pozostałe aktualności


Spartakiada przedszkolaków w Polskiej Nowej Wsi  [2019-05-29]

W dniu 29.05.2019r. w Przedszkolu w Polskiej Nowej Wsi odbyła się Spartakiada dla wszystkich przedszkolaków z Gminy Komprachcice.

czytaj dalej  


Wycieczka Eko Drużyn do Centrum Zagospodarowania Odpadów  [2019-05-29]

W dniu 24 maja 2019 roku w ramach projektu "Wspólna Akcja Segregacja” uczniowie klasy III z PSP 21 oraz klasy VI z PSP 30 zwiedziły Centrum Zagospodarowania Odpadów przy ul. Podmiejskiej.


 

czytaj dalej  


Udział strażników miejskich w VIII Wojewódzkiej i II Ogólnopolskiej Olimpiady „Torba Kangura”  [2019-05-20]

W dniu 17.05.2019 roku odbyła się olimpiada w której wzięły udział placówki przedszkolne, kóra odbyła się w Studenckim Centrum Kultury Uniwerystetu Opolskiego w Opolu.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail