Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Strażnicy Miejscy przewiezili bezdomnego do sziptala


Strażnicy Miejscy przeprowadzają kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych, którzy konsekwetnie odmawiają jakiegokolwiek wsparcia.

W dniu 7 stycznia 2016 roku patrol Straży Miejskiej podczas kontroli osoby bezdomnej, ustalił że mężczyzna nabawił się dzień wcześniej kontuzji lewej ręki. W związku z tym, że bezdomny miał obolałą i spuchniętą rękę oraz miał problemy z wykonywaniem najprostszych czynności został przewieziony do szptala. Bezdomny po przewiezieniu do szpitala został tam pozostawiony w celu uzyskania opieki medycznej.

      

      

 

Pozostałe aktualności


Dzień dziecka w Parku Nadodrzańskim  [2018-06-05]

W dniu 01 czerwca 2018 w Parku Nadodrzańskim w Opolu zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka w którym aktywnie brali udział straznicy miejscy z Opola.

czytaj dalej  


Dzien sportu w PSP 8  [2018-06-05]

W dniu 30 maja 2018 w Publicznej Szkole Podstawowek nr 8 w Opolu odbył się dzień sportu. Jedną z atrakcji w tym dniu było mobilne miasteczko rowerowe z torem przeszkód wystawione przez Straż Miejską.

czytaj dalej  


Posadź dzrzewo z Prezydentem  [2018-04-17]

W dniu 14.04.2018r. przy Kamionce Bolko, za osiedlem mieszkaniowym odbył się festyn ekologiczny pn. „Posadź drzewo z Prezydentem miasta Opola”.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail