Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Strażnicy Miejscy przewiezili bezdomnego do sziptala


Strażnicy Miejscy przeprowadzają kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych, którzy konsekwetnie odmawiają jakiegokolwiek wsparcia.

W dniu 7 stycznia 2016 roku patrol Straży Miejskiej podczas kontroli osoby bezdomnej, ustalił że mężczyzna nabawił się dzień wcześniej kontuzji lewej ręki. W związku z tym, że bezdomny miał obolałą i spuchniętą rękę oraz miał problemy z wykonywaniem najprostszych czynności został przewieziony do szptala. Bezdomny po przewiezieniu do szpitala został tam pozostawiony w celu uzyskania opieki medycznej.

      

      

 

Pozostałe aktualności


Udział Straży Miejskiej w obchodach Święta 91 Batalionu Logistycznego  [2019-04-02]

W dniu 28.03.2019 roku straznicy miejscy uczestniczyli o obchodach święta 91 Batalionu Logistycznego im. "Ziemi Opolskiej" w Komprachcicach.
 

 

czytaj dalej  


Wizyta Eko Drużyny z PSP 21 w Komendzie Straży Miejskiej  [2019-03-20]

W dniu 18.03.2019r. „EkoDrużyna” z PSP 21 odwiedziła Straż Miejską w Komendzie na ul. Wł. Reymonta. Na spotkaniu omówiono temat utylizacji odpadów niebezpiecznych i przemysłowych w oparciu o zakupione materiały edukacyjne.
 

czytaj dalej  


Spotkanie z Eko Drużyną w PSP 21 w Opolu  [2019-03-11]

W dniu 05 marca 2019 roku strażnicy miejscy spotkali się z „EkoDrużyną” z PSP 21 w Opolu. Podczas spotkania strażnicy przeprowadzili warsztaty mające na celu poszerzenie wiedzy na temat segregacji odpadów i recyklingu.
 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail