Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Składowisko odpadów


Okoliczni mieszkańcy mają problem z właścicielką nieruchomości, która  na terenie swojej posesji gromadzi duże ilości odpadów.

W związku ze zgłoszeniami  mieszkańców strażnicy miejscy wielokrotnie interweniowali przy ul. Środkowej w Opolu. Na terenie posesji właścicielka składuje odpady komunalne. Pomimo nałożonych kilku mandatów karnych i wyznaczonego ostatecznego terminu uporządkowania nieruchomości, właścicielka nie wywiązała się z obowiązku utrzymania czystości. Podczas ostatniej kontroli strażnicy patrolu EKO stwierdzili, że na terenie posesji kobieta zgromadziła kolejne nowe odpady. Strażnicy skierowali przeciwko właścicielce wniosek do sądu za brak działań zmierzających do poprawy stanu czystości.

 

 

 

Pozostałe aktualności


Akcja "Bezpiecznie nad wodą"  [2018-07-06]

W dniu 07.07.2018 roku Straż MIejska w Opolu na kąpielisku Bolko przeprowadzi akcję "Bezpiecznie nad wodą"

czytaj dalej  


Sprzątanie kąpieliska  [2018-06-20]

W dniu 18.06.2018r. Młodzieżowa Rada Miasta w Opolu we współpracy z MOSiR, Strażą Miejską, Wydziałem Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMO oraz Centrum Nurkowym KDP CMAS zorganizowała akcję „Sprzątanie kąpieliska Bolko”.

czytaj dalej  


Dzień dziecka w Parku Nadodrzańskim  [2018-06-05]

W dniu 01 czerwca 2018 w Parku Nadodrzańskim w Opolu zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka w którym aktywnie brali udział straznicy miejscy z Opola.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail