Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Sprzątanie kąpieliska


W dniu 18.06.2018r. Młodzieżowa Rada Miasta w Opolu we współpracy z MOSiR, Strażą Miejską, Wydziałem Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMO oraz Centrum Nurkowym KDP CMAS zorganizowała akcję „Sprzątanie kąpieliska Bolko”.

Do pomocy w przeprowadzeniu  tego przedsięwzięcia zaangażowana została młodzież z opolskich szkół, która zajęła się porządkowaniem terenem wokół kąpieliska, plaży oraz parkingu. Nurkowie zrzeszeni w Centrum Nurkowym KDP CMAS w Opolu wsparli nasze działania sprzątając dno akwenu w okolicy pomostu.
Dodatkowo dla młodzieży sprzątającej kąpielisko Centrum Nurkowe zorganizowało pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Straż Miejska wraz z Wydziałem GOK przeprowadziła konkursy z nagrodami połączone z edukacją związaną z segregacją odpadami, natomiast MOSIR zapewnił wszystkim uczestnikom poczęstunek. Cała akcja trwała około trzech godzin, łącznie zebrano ponad 20 worków z odpadami.
Dziękujemy młodzieży, która bezinteresownie zgłosiła się do pomocy w sprzątaniu kąpieliska Bolko, z którego tak chętnie wszyscy opolanie korzystają każdego roku.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności


Spartakiada przedszkolaków w Polskiej Nowej Wsi  [2019-05-29]

W dniu 29.05.2019r. w Przedszkolu w Polskiej Nowej Wsi odbyła się Spartakiada dla wszystkich przedszkolaków z Gminy Komprachcice.

czytaj dalej  


Wycieczka Eko Drużyn do Centrum Zagospodarowania Odpadów  [2019-05-29]

W dniu 24 maja 2019 roku w ramach projektu "Wspólna Akcja Segregacja” uczniowie klasy III z PSP 21 oraz klasy VI z PSP 30 zwiedziły Centrum Zagospodarowania Odpadów przy ul. Podmiejskiej.


 

czytaj dalej  


Udział strażników miejskich w VIII Wojewódzkiej i II Ogólnopolskiej Olimpiady „Torba Kangura”  [2019-05-20]

W dniu 17.05.2019 roku odbyła się olimpiada w której wzięły udział placówki przedszkolne, kóra odbyła się w Studenckim Centrum Kultury Uniwerystetu Opolskiego w Opolu.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail