Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Spartakiada przedszkolaków w Polskiej Nowej Wsi


W dniu 29.05.2019r. w Przedszkolu w Polskiej Nowej Wsi odbyła się Spartakiada dla wszystkich przedszkolaków z Gminy Komprachcice.

Dzieci ze wszystkich gminnych placówek przedszkolnych przechodziły kolejno stacje, na których wykonywały zadania zręcznościowe oraz zadania z różnych dziedzin dyscyplin sportowych. Na Spartakiadę została zaproszona również Straż Miejska z Opola, która zorganizowała dzieciom zajęcia edukacyjne dotyczące prawidłowego poruszania się na drodze przez pieszych i rowerzystów. Wszyscy uczestnicy otrzymali od nas odblaskowe zawieszki. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały "złote" medale i puchary oraz gromkie brawa za dzielną postawę, wspaniałą zabawę oraz mnóstwo energii. 
 


  

 


    





Pozostałe aktualności


Wycieczka Eko Drużyn do Centrum Zagospodarowania Odpadów  [2019-05-29]

W dniu 24 maja 2019 roku w ramach projektu "Wspólna Akcja Segregacja” uczniowie klasy III z PSP 21 oraz klasy VI z PSP 30 zwiedziły Centrum Zagospodarowania Odpadów przy ul. Podmiejskiej.


 

czytaj dalej  


Udział strażników miejskich w VIII Wojewódzkiej i II Ogólnopolskiej Olimpiady „Torba Kangura”  [2019-05-20]

W dniu 17.05.2019 roku odbyła się olimpiada w której wzięły udział placówki przedszkolne, kóra odbyła się w Studenckim Centrum Kultury Uniwerystetu Opolskiego w Opolu.

czytaj dalej  


Rozpoczęliśmy kolejną edycję kursu Bezpieczna kobieta  [2019-05-17]

W dniu 15 maja 2019r. ruszyła kolejna edycja kursu "Bezpieczna kobieta-samoobrona dla Pań". Pierwszy trening z technik samoobrony już za nami !  

Nadal są wolne miejsca. Zapraszamy wszystkie opolanki do udziału w kursie.

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się poniżej.

HARMONOGRAM

 

 

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<



Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail