W dniu 13 grudnia 2025 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, przy ul. Wrocławskiej 158 strażnicy miejscy wraz z innymi służbami brali udział w szkoleniu dla mieszkańców z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Uczestnicy mieli możliwość udziału w praktycznych pokazach sprzętu oraz wyposażenia ratowniczego, spotkania z przedstawicielami służb. Poruszane zagadnienia to miedzy innymi rozpoznawanie sygnałów alarmowych, przygotowanie do ewakuacji, postępowanie w sytuacjach zagrożenia czy pierwsza pomoc.

Przejdź do treści