Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Odwiedziny pierwszoklasistów z PSP 1 w Komendzie Straży Miejskiej


W dniu 14.01.2020r. do Komendy Straży Miejskiej w Opolu zawitali uczniowie z PSP 1. Zajęcia edukacyjne, w których uczestniczyli dot. bezpieczeństwa w drodze do szkoły, do domu oraz wielu innych niebezpieczeństw, z którymi mogą mieć do czynienia na placu zabaw, w szkole, a także kiedy pozostają same w domu.


 

 

 

Zajęcia miały formę warsztatową, dzieci ćwiczyły bezpieczne zachowania na drodze za pomocą tablicy interaktywnej wyposażonej w program edukacyjny do nauki bezpiecznych zachowań na drodze. Na zakończenie uczniowie własnoręcznie przygotowali znaczki odblaskowe, które z dumą  przypięli do swoich kurtek, od dziś będą błyszczeć z daleka. Pierwszoklasiści wykazali się dużą wiedzą i  zaangażowaniem. To była prawdziwa nauka przez zabawę !

 

 

 

Pozostałe aktualności


Wycieczka Eko Drużyn do Wodociągów i Kanalizacji  [2019-11-12]

W dniu 25 października 2019 roku w ramach projektu "Wspólna Akcja Segregacja” uczniowie klasy IV z PSP 21 oraz klasy VII z PSP 30 zwiedziły Wodociągi i Kanalizację przy ul. Oleskiej.


 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

czytaj dalej  


Spalanie odpadów  [2019-10-22]

Straż Miejska w Opolu przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami mieszkańcy mają obowiązek prowadzenia selektywnego zbierania poszczególnych grup odpadów.

 


czytaj dalej  


Znalezione rowery  [2019-10-01]

Straż Miejska w Opolu informuje, że na terenie naszej jednostki znajdują się znalezione rowery.

 


czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail