Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Akcja Bezpiecznie nad Wodą


W dniu 25 czerwca 2021r. odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego sezonu na basenie letnim "Błękitna fala". MOSiR przygotował dla gości basenu liczne atrakcje.  Straż Miejska wizięła udział w przygotowaniu konkurencji dla najmłodszych, które miały na celu przede wszystkim edukację w zakresie bezpieczenego wypoczynku letniego. 

Profilaktycy Straży Miejskiej w Opolu przygotowali dla dzieci i młodzieży liczne konkursy z nagrodami, które były pretekstem do rozmów na temat bezpiecznego zachowania nad wodą, podczas wyjazdów na kolonie, wycieczek  itp.

Tego dnia na kąpielisku poza przyjemną kąpielą w basenie, na dzieci oraz młodzież czekały pokazy ratownictwa wodnego, pokazy I pomocy zorganizowane przez oddział PCK, chętne osoby mogły także zanurkować w profesjonalnym sprzęcie oraz wziąć udział w wyścigach na pontonach. 

 

   

  

  

 

 

Pozostałe aktualności


Piknik rodzinny nad Odrą  [2021-07-06]

W dniu 03 lipca 2021r. odbył się piknik rodzinny nad Odrą. Podczas imprezy plenerowej dedykowanej dla całych rodzin, wzięła udział również Straż Miejska. Strażnicy zachęcali rodziny do aktywnego udziału w przygotowaniu własnoręcznie wykonanych elementów odblaskowych.

czytaj dalej  


IX Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy  [2021-06-28]

W dniu 26 czerwca 2021r. na terenie Centrum Handlowego Turawa Park odbył się "Dziewiąty Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy". Celem wydarzenia była zbiórka charytatywna na wyposażenie świetlicy Oddziału Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Straż Miejska w Opolu wsparła ten szczytny cel włączając się w organizację atrakcji dla małych rowerzystów.

czytaj dalej  


Czyste powietrze w Opolu  [2021-04-16]

Wymień swój stary piec na ekologiczne źródła ciepła i skorzystaj z dotacji na nowe ogrzewanie.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail