Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Akcja Bezpiecznie nad Wodą


W dniu 25 czerwca 2021r. odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego sezonu na basenie letnim "Błękitna fala". MOSiR przygotował dla gości basenu liczne atrakcje.  Straż Miejska wizięła udział w przygotowaniu konkurencji dla najmłodszych, które miały na celu przede wszystkim edukację w zakresie bezpieczenego wypoczynku letniego. 

Profilaktycy Straży Miejskiej w Opolu przygotowali dla dzieci i młodzieży liczne konkursy z nagrodami, które były pretekstem do rozmów na temat bezpiecznego zachowania nad wodą, podczas wyjazdów na kolonie, wycieczek  itp.

Tego dnia na kąpielisku poza przyjemną kąpielą w basenie, na dzieci oraz młodzież czekały pokazy ratownictwa wodnego, pokazy I pomocy zorganizowane przez oddział PCK, chętne osoby mogły także zanurkować w profesjonalnym sprzęcie oraz wziąć udział w wyścigach na pontonach. 

 

   

  

  

 

 

Pozostałe aktualności


XI piknik rodzinny nad Odrą  [2022-07-25]

W dniu 23 lipca 2022 roku odbył się piknik rodzinny nad Odrą w parku 800-lecia. Podczas imprezy plenerowej wzięli udział również strażnicy miejscy ze swoim stanowiskiem profilaktycznym.

czytaj dalej  


Bezpiecznie nad wodą  [2022-07-26]

W dniu 22 czerwca 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego sezonu na basenie letnim "Błękitna fala". MOSiR przygotował dla gości basenu liczne atrakcje.  Dla najmłodszych straznicy miejscy przygotowali  stoisko profilaktyczne. konkursy z nagrodami.

czytaj dalej  


Dzikie wysypisko przy ul. Domańskiego  [2022-03-01]

W dniu 18.02.2022 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe w dzielnicy Zaodrze wykrył dzikie wysypisko zlokalizowane przy nowopowstałym osiedlu na ul. Domańskiego.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail