Straż Miejska Opole : e-mail: dyzurny@strazmiejska.opole.pl

Napisz do komendanta
Straży Miejskiej w Opolu


Piknik rodzinny nad Odrą


W dniu 03 lipca 2021r. odbył się piknik rodzinny nad Odrą. Podczas imprezy plenerowej dedykowanej dla całych rodzin, wzięła udział również Straż Miejska. Strażnicy zachęcali rodziny do aktywnego udziału w przygotowaniu własnoręcznie wykonanych elementów odblaskowych.

Tak wykonane samodzielnie elementy odlaskowe dzieci mogły sobie przypiąć do ubrania. Strażnicy poprzez zabawę poruszali z dziećmi ważne zasady na temat bezpieczeństwa pieszego i rowerzysty. Dzieci układały równiez puzzle, gdzie podczas układania odpowiadały na pytania o zasadach bepiecznego poruszania sie po drodze. Impreza była również znakomitą okazją dla strazników do rozmów na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, czy kontaktu z nieznajomymi. Srażnicy rozdawali odblaski i kolorowanki dla najmłodszych dotyczących bezpiecznych zachowań.

 

    

Pozostałe aktualności


XI piknik rodzinny nad Odrą  [2022-07-25]

W dniu 23 lipca 2022 roku odbył się piknik rodzinny nad Odrą w parku 800-lecia. Podczas imprezy plenerowej wzięli udział również strażnicy miejscy ze swoim stanowiskiem profilaktycznym.

czytaj dalej  


Bezpiecznie nad wodą  [2022-07-26]

W dniu 22 czerwca 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego sezonu na basenie letnim "Błękitna fala". MOSiR przygotował dla gości basenu liczne atrakcje.  Dla najmłodszych straznicy miejscy przygotowali  stoisko profilaktyczne. konkursy z nagrodami.

czytaj dalej  


Dzikie wysypisko przy ul. Domańskiego  [2022-03-01]

W dniu 18.02.2022 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe w dzielnicy Zaodrze wykrył dzikie wysypisko zlokalizowane przy nowopowstałym osiedlu na ul. Domańskiego.

czytaj dalej  


>> aktualności archiwalne <<Copyright © 2009 build by opolnet.com , e-mail