W dniu 11.03.2026 roku około godz. 08.55 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu w strefie zamieszkania w miejscu do tego nie wyznaczonym zaparkowane pojazdy. Na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koła pojazdów. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści