W dniu 25.02.2026 roku około godz. 09.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Biasa w Opolu, kierowcy nie zastosowali się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści