W dniu 28.02.2026 roku około godz. 19.33 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu, kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści