W dniu 04.03.2026 roku około godz. 07.32 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Kurpiowskiej w Opolu, kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści