W dniu 17.03.2026 roku około godz. 09.38 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu zaparkowany jest pojazd, którego kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści