W dniu 23.03.2026 roku około godz. 16.25 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Biasa w Opolu, kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści