W dniu 21.04.2026 roku około godz. 10.53 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Katowickiej w Opolu, kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści