W dniu 05.05.2026 roku około godz. 12.43 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Rybackiej w Opolu, kierowcy pojazdów nie zastosowali się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koła pojazdów. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści