W dniu 18.05.2026 roku około godz. 15.19 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu, zaparkowany pojazd którego kierowca nie zastosował się do znaku B-36. Na miejscu patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści