W dniu 19.04.2026 roku około godz. 09.22 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Duboisa w Opolu zaparkowane pojazdy, których kierowcy nie zastosowali się do znaku drogowego D-19, postój taxi. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści