W dniu 22.01.2026 roku około godz. 11.55 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Damrota w Opolu nieprawidłowo parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści