W dniu 16.02.2026 roku około godz. 12.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Dambonia w Opolu zaparkowane są pojazdy, którego kierowcy nie zastosowali się do znaku drogowego P-21 powierzchnia wyłączona. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści