W dniu 31.05.2026 roku około godz. 17.25 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Żwirki i Wigury w Opolu zaparkowany jest pojazd, którego kierowca nie zastosował się do znaku drogowego P-21 powierzchnia wyłączona. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści