W dniu 20.12.2025 roku około godz. 08.58 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Konsularnej w Opolu kierowca zaparkował pojazd w sposób utrudniający wjazd lub wyjazd z garażu. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści