W dniu 30.03.2026 roku około godz. 16.20 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Granicznej w Opolu zaparkowany pojazd, którego kierowca naruszył przepisy dotyczące parkowania. Na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści