W dniu 17.11.2025 roku około godz. 18.10 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe podczas kontroli nieruchomości przy ul. Teligi w Opolu stwierdził, nieprawidłową segregację w pojemnikach na odpady. Właściciel nieruchomości został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści