W dniu 14.01.2026 roku około godz. 20.45 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Granicznej w Opolu nieprawidłowo parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści