W dniu 21.05.2026 roku około godz. 12.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ozimskiej w Opolu, osoba pozbywa się do pojemnika śmieci nie posiadając umowy na wywóz odpadów. Patrol na miejscu ustalił sprawcę wykroczenia. Za naruszenie zasad gromadzenia odpadów sprawca został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do złożenia deklaracji DOGO.

Przejdź do treści