W dniu 31.03.2026 roku około godz. 17.35 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Niemodlińskiej w Opolu, składowane są odpady przy pojemnikach. Patrol na miejscu ustalił sprawcę wykroczenia Za naruszenie zasad gromadzenia odpadów sprawca został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści