W dniu 11.04.2026 roku około godz. 15.35 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Zawiszaków w Opolu, osoba pozbywa się do dwóch pojemników odpadów poremontowych, kafelek oraz gruzu. Patrol na miejscu ustalił sprawcę wykroczenia. Za naruszenie zasad gromadzenia odpadów sprawca został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do wyciągnięcia gruzu z pojemników i pozbycia się go zgodnie z przepisami.

Przejdź do treści