W dniu 12.05.2026 roku około godz. 07.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Książąt Opolskich w Opolu, osoba nie wywiązała się z obowiązku uporządkowania odpadów poremontowych. Na miejsce patrol ukarał osobę mandatem karnym. Przypominamy, że odpady budowlane należy usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dbać o porządek w przestrzeni publicznej.

Przejdź do treści