W dniu 27.12.2025 roku około godz. 14.15 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Dolnośląskiej w Opolu osobę, która wbrew obowiązującym przepisom wyprowadzała psa na terenie publicznym bez nakazanych środków ostrożności tj. bez smyczy. Patrol ukarał właściciela zwierzęcia mandatem karnym.

Przejdź do treści