W dniu 27.12.2025 roku około godz. 20.10 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Ogrodowej w Opolu do Pubu Tramonto przybłąkał się pies. Wysłany na miejsce patrol zabrał zwierzę i ustalił właściciela.Patrol ukarał właściciela zwierzęcia mandatem karnym za niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

Przejdź do treści