W dniu 05.02.2026 roku około godz. 10.11 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. 1-go maja w Opolu kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-1. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści