W dniu 16.10.2025 roku około godz. 17.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Kościuszki w Opolu nieprawidłowo parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowców pojazdów mandatami karnymi.

Przejdź do treści