W dniu 16.12.2025 roku około godz. 12.30 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu zaparkowane pojazdy, których kierowcy nie zastosowali się do znaku drogowego B-36. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści