W dniu 29.01.2026 roku około godz. 11.41 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Biasa w Opolu kierowca nie zastosował się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści