W dniu 08.02.2026 roku około godz. 10.45 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Kośnego w Opolu, kierowcy nie zastosowali się do znaku drogowego B-36. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenia unieruchamiające koła pojazdów. Kierowcy pojazdów został ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści