W dniu 27.02.2026 roku około godz. 08.25 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Dambonia w Opolu kierowca nie dostosował się do znaku D-18 z tabliczką informującą o ograniczeniach parkowania. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści