W dniu 06.05.2026 roku około godz. 09.40 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Witosa w Opolu zaparkowany jest pojazd, którego kierowca nie zastosował się do znaku drogowego D-19, postój taxi. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści