W dniu 06.12.2025 roku około godz. 09.13 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Targowej w Opolu zaparkowane są pojazdy, których kierowcy niezastosowali się do znaku drogowego D-19, postój taxi. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści