W dniu 13.05.2026 roku około godz. 08.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Karola Miarki w Opolu kierujący pojazdem zaparkował pojazd na przejściu dla pieszych. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści