W dniu 26.01.2026 roku około godz. 08.50 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Słowackiego w Opolu kierujący pojazdem zaparkował pojazd w odległości mniejszej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści