W dniu 03.02.2026 roku około godz. 17.30 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Karola Miarki w Opolu kierujący pojazdem zaparkował pojazd w odległości mniejszej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazd urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści