W dniu 07.09.2025 roku około godz. 15.01 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Oświęcimskiej w Opolu motorowerzystę poruszającego się całą szerokością jezdni. Z uwagi na sposób jazdy, zatrzymano osobę kierującą motorowerem. Z powodu bełkotliwej mowy oraz wyraźnej woni alkoholu wezwano na miejsce patrol policji i przekazano nietrzeźwego.

Przejdź do treści