W dniu 08.01.2026 roku około godz. 10.33 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Górnej w Opolu nieprawidłowo parkują pojazdy. Wysłany na miejsce patrol założył na pojazdy urządzenie unieruchamiające koło pojazdu. Kierowcy pojazdów zostali ukarani mandatami karnymi.

Przejdź do treści