W dniu 18.11.2025 roku około godz. 09.50 patrol Straży Miejskiej wykonując czynności służbowe zauważył przy ul. Ozimskiej w Opolu nieprawidłowo zaparkowany pojazd. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Przejdź do treści