W dniu 29.11.2025 roku około godz. 20.00 dyżurny Straży Miejskiej przyjął telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca, że przy ul. Żwirki i Wigury w Opolu nieprawidłowo parkuje pojazd. Wysłany na miejsce patrol ukarał kierowcę pojazdu mandatem karnym.

Przejdź do treści